šikovná vecička

yoomi patrí medzi top 15 britských vynálezov poslednej dekády, pričom yoomi ohrievač je veľmi inteligentný:

Bezpečný: zakaždým zabezpečí prirodzenú teplotu materského mlieka... pomáha uchovať výživné látky v strave Vášho bábätka. yoomi je 100% bez obsahu BPA.

Rýchly: ohreje mlieko už za 60 sekúnd, rýchlejšie než akýkoľvek iný ohrievač na trhu.

Úžasná cena: ohrievač je možné použiť až 150 krát.

Šetrič času: nabije sa v yoomi nabíjačke už za 2 minúty.

Prenosný: ľahký a ľahko prenosný, zmestí sa aj do najmenších tašiek.

Najnovší návod na používanie:

ako ohrievač pracuje

yoomi - clever bit - how the warmer works

yoomi fľaša obsahuje jedinečný ohrievač, ktorý sa aktivuje stlačením oranžového tlačidla. Ten aktivuje roztok vo vnútri ohrievača a ohreje mlieko už za 60 sekúnd.

Studené mlieko sa jemne ohrieva tým ako preteká špeciálne navrhnutými kanálikmi na vonkajšej strane ohrievača. Keď mlieko dosiahne cumeľ, už má prirodzenú teplotu materského mlieka (32 – 34°C).

Ohrievač bol navrhnutý tak, aby zostal teplý po dobu približne jednej hodiny.

obsah ohrievača je bezpečný

yoomi - clever bit - Clever Bit Safe Contents

Ani jedna z častí yoomi neobsahuje BPA, spĺňa najprísnejšie normy bezpečnosti zdravia a každá časť prešla rozsiahlym testovaním vykonaným radom expertov.

Ohrievač obsahuje taký istý gél, aký sa používa v ohrievačoch rúk. Gél je netoxický koncentrovaný soľný roztok (požíva sa aj ako prísada do zmrzliny).

Pre zvýšenie bezpečnosti sme do gélu pridali potravinársku farbu, aby bola viditeľná každá trhlina a netesnosť, a Bitrex®, bezpečnú ale na chuť trpkú látku, aby sme zaručili, že ak sa aj nejaká trhlina objaví, bábätko neprehltne ani trochu roztoku.

yoomi nemôže prehriať dojčenské mlieko

yoomi - clever bit - Clever Bit Yoomi Can Not Overheat

Naším najväčším záujmom je bezpečnosť bábätka. Kvôli tomu náš tím vysoko kvalifikovaných technikov a návrhárov vyvinul vysoko účinnú dojčenskú fľašu, ktorá jemne ohrieva mlieko na správnu teplotu, rýchlo a bezpečne.

Naši technici navrhli yoomi systém tak, aby nebolo možné mlieko pre bábätká ohriať viac ako je bezpečná, maximálna teplota*. To znamená, že nie je možné, aby fľaša alebo ohrievač ich ohrozili neprimeranou teplotou.

* ak sa ohrievač používa podľa návodu.

ako yoomi pomáha predchádzať kolikám

yoomi - clever bit - Clever Bit Image Main

Prirodzene tvarovaný antikolikový cumeľ neobsahuje BPA.

Šesť antikolikových ventilov vypúšťa vzduch z cumľa, vzduch nebuble v jedle, ktorým sa bábätko kŕmi. Takto sa predchádza kolike a kŕmenie je uvoľňujúce a ukľudňujúce.

Váš najhygienickejší ohrievač

yoomi - clever bit - Clever Bit Yoomi Most Hygienic Warmer

yoomi ohrievač je najrýchlejší, najdômyselnejší a najhygienickejší ohrievač na trhu. Klasické ohrievače fliaš ohrievajú celú fľašu s dojčenským mliekom, výsledkom čoho je, že teplé mlieko je vo fľaši dlhý čas (čo spôsobuje množenie baktérií!). yoomi naopak ponecháva mlieko studené až pokým ho bábätko saním neprivedie do ohrievača. Ten ohrieva mlieko postupne ako bábätko pije.

A dojčenské mlieko, na rozdiel od klasických ohrievačov nechladne a yoomi zabezpečuje jeho konštantnú teplotu (presne ako mamička!) pre lahodné a menej prerušované kŕmenie.

yoomi – technológia prekračujúca hranice

Mod Cutting Edge Image Najnovšie technológie boli použité pri vývoji detskej fľaše pre 21. storočie.

zoznámte sa s našimi odborníkmi

Naši vysoko kvalifikovaní odborníci zdokonaľovali yoomi od roku 2005, aby vytvorili vysokoúčinný produkt, akým je yoomi dnes.