čo hovoria rodičia

Toto je malý výber z mnohých krásnych reakcií od rodičov, ktorí používajú yoomi. Ak by ste chceli vidieť pár ďalších, napíšte nám.

naša stratégia

 V yoomi sme sa už v prvý deň rozhodli nekupovať si priaznivcov. Preto môžeme zaručiť, že všetky recenzie na naše produkty sú úprimné a od mamičiek a oteckov, ktorí yoomi použili.

Týmto záväzkom sme chceli dosiahnuť, aby ste cítili, že môžete veriť akejkoľvek recenzii na yoomi s vedomím, že každá z nich je pravdivá a od niekoho, kto použil yoomi pri kŕmení svojho bábätka.

" Keď mi minulý mesiac môj brat odporučil yoomi, prechádzky s mojou dcérou sú oveľa jednoduchšie. Myslím, že je to skvelý vynález. "

Saffron Bray

" Obaja cítime, že yoomi umožnila prechod od prsníka k fľaši. "

Carys Jackson

" Ocko ju miluje, starká ju miluje, ja ju milujem! Myslíme, že je fantastická, veľmi šikovná a praktická. Von chodievame často a už nikde nemusíme žiadať nádobu s horúcou vodou. "

Emma Pook

" Keď máte „na palube“ hladné dieťa, samoohrievač je dar z neba. "

Sally Murphy

" ... ak ostanete trčať mimo domu a Vaše dieťa nevypije studené mlieko, je to tak trochu nočná mora, takže yoomi je v podstate veľmi užitočná vec. "

Kanál 5, televízna šou „The Wright Stuff“

" Blahoželám k dômyselnému výrobku. Som opatrovateľkou už 15 rokov a toto je presne to, čo sme potrebovali. "

Ann Guindi, opatrovateľka a matka 4 detí

" Je fantastická, o tom niet pochýb! "

Lou Cooper, mama 2-mesačnej Yvangeline Coco

" Je toľko vecí, ktoré musíte mať so sebou, keď príde Vaše malé. Nebáť sa o teplotu mlieka všetko neskutočne uľahčuje. "

Kelly Gosney, Lilyina mama

" Boli sme nahratí, keď nám počas letu do Španielska letuška z RyanAiru odmietla ohriať Lyline mlieko... yoomi zachránila situáciu a odvtedy nikdy neodchádzame z domu bez nej. "

Heather, mama 7-mesačnej Lily

" yoomi je ďalší stupeň starostlivosti o bábätká a mala by sa dostať ku každej matke dvojičiek. Je to ako mať prsia vo fľaši. yoomi mi ušetrila mnoho času, peňazí a zdravý rozum. Zaslúži si Nobelovú cenu za mier z viacerých aspektov. "

Sophia Cannon, mama dvojičiek Teddyho a Betty, 2 roky

" Jednoduché bezproblémové kŕmenie počas noci... tešíme sa, že vyskúšame nové väčšie fľaše. "

Gemmaa Root, mama 8-týždňového Finlayho

" Moderný život si vyžaduje, aby sme so všetkým žonglovali, takže yoomi je skvelá alternatíva... použitie je rýchle, ohreje sa na teplotu materského mlieka a mamičkám poskytuje výber a pokoj, keď príde čas kŕmenia. "

Wendy Neville, opatrovateľka a matka dvoch detí

" Dojčila som svojho syna počas prvých šiestich mesiacov a chcela by som Vám povedať, že ste moji hrdinovia. Môj synček fľašku odmietal a keď som už mala slzy na krajíčku, spomenula som si na Vaše fľaše. Po jedinom použití si ich zamiloval tak, ako aj ja. "

Jenny Barker, Georgeova mama

čo hovorí priemysel

Okrem skvelých reakcií na yoomi od rodičov sme získali obrovské uznanie aj v oblasti priemyslu. Hoci fotky nemusia byť také rozkošné, viac sa o oceneniach dozviete tu.

Amanda a Grayson


Och, môj bože!!! yoomi je dokonalé pre nás dojčiace mamičky!

Amanda, Graysonova mama

Amy a Blake


Priekopnícka fľaška yoomi je najúžasnejším vynálezom všetkých čias! Milujem, ako naša fľaša udrží teplé to, čo chce môj syn piť. Je skvelé môcť si odskočiť a pritom pre neho mať teplú fľašku, yoomi odporúčam každej mamičke.

Amy, Blakeova mama

Angela a Kate


Sme rodina cestovateľov – zbožňujeme výlety, či už v okolí alebo v zahraničí. yoomi fľašky to pre nás aj pre naše dve deti veľmi zjednodušili. Samoohrievacia schopnosť je fantastická a bola ešte vylepšená nedávnym dodatkom – možnosťou dobíjania v mikrovlnke. Nevieme si yoomi vynachváliť!

Angela, mama Kate

Danielle a Ava


Mala som to šťastie a mohla ostať doma so svojou dcérou Avou do jej piatich mesiacov. Bolo to úžasné, ale tak trochu aj prekliatie! Keďže som s ňou ostala doma tak dlho, nikdy nemusela jesť z fľaše. Akonáhle prišiel čas vrátiť sa do práce, dostali sme sa do šlamastiky! Odmietla sa najesť z akejkoľvek fľašky! Vtedy som dostala možnosť vyskúšať yoomi a som za to NESKUTOČNE vďačná! Okamžite sa stala HITOM! Ava prijala fľašu po niekoľkých pokusoch a ja som nemohla byť šťastnejšia. Táto fľaša nielen že skvelo funguje, dokonca ohrieva mlieko na optimálnu teplotu, keď sme mimo domova.

Danielle, Avina mama

Joanna a Amelia


yoomi fľaša je ďalšia výborná vec pre mamičku a yoomi nabíjačka na ohrievač je skvelým doplnkom už aj tak jedinečného výrobku.

Joanna, Ameliina mama

Karina a Isabelle


Milujeme yoomi ohrievač aj s jeho nabíjačkou a Isabelle je viac než šťastná so svojou ovečkou.

Karina, Isabellina mama

Kate a Logan


Logan je veľmi náročný, čo sa týka jeho fľašiek a nájsť takú, ktorá ohrieva mlieko počas kŕmenia nám zmenilo život. Už sa viac nemusím strachovať o horúcu vodu, alebo o ňu niekoho žiadať alebo jednoducho len čakať. Ak je Logan hladný, chce jesť okamžite! yoomi je tak jednoduchá na použitie, že hoci ho niekto pozoruje, opatrovateľka ho nakŕmi veľmi ľahko!

Kate, Loganova mama

Paige a Mario


Zamilovali sme si cumlík (alebo cumeľ, ako ho volá yoomi), pretože je veľmi podobný ozajstnému prsníku. Je poddajný, nie ako ten tvrdý plastový, takže SKUTOČNE pomáha mladému mužovi nebyť zmätený z toho, čo je bradavka a čo cumeľ, nakoľko musíme dokrmovať.

Paige, Mariova mama

Ruth a Jimmy


yoomi fľaša je skvelý nápad a v praxi funguje presne tak ako v teórii. Bola som milo prekvapená ako jednoducho sa používa! Akonáhle je ohrievač nabitý, môžete sa vybrať kamkoľvek s vedomím, že mlieko sa nepokazí, napriek tomu, že sa musí ohriať. Je pre nás dokonalým riešením na ohrev mlieka, pretože je praktická a rýchla. Keďže fľaše nepoužívame často, potrebujeme niečo orientované na užívateľa!

Ruth, Jimmyho mama

Zoe a Jack


Určite vrelo odporúčam všetkým rodičom, aj budúcim rodičom. Je dokonalá na nočné kŕmenie, no takisto aj mimo domu. S yoomi už nikdy nebudete musieť žiadať v reštaurácii o horúcu vodu. Priala by som si, aby som o týchto fľašiach vedela v čase, keď sa malý Jack narodil.

Zoe, Jackova mama

Adele a Alfie


yoomi ohrievač je úžasný! Stačí len málo času na ohriatie mlieka a použitie je veľmi jednoduché. To znamená žiadne uplakané bábätko, čo veľmi teší mamičku! Nedokázala by som byť bez neho! Množstvo mojich priateliek sa stalo fanúšikmi yoomi!

Adele, Alfieho mama

Alexa a Oliver


yoomi stojí zato sledovať. Je to skvelé riešenie pre nočné kŕmenie a prechádzky taktiež veľmi uľahčuje! Dobiť ohrievač je s nabíjačkou dvojminútová práca, doslova. Škoda, že tu yoomi nebola pred 4 rokmi! Kto vie, čo príde ďalšie...

Alexa, Oliverova mama

Allie a Amelia


yoomi je môj záchranca. Pri ustavičnom cestovaní medzi dvomi krajinami som nemala potuchy, ako by som vyriešila kŕmenie bábätka na cestách! Teraz už nemám dôvod na obavy. Stačí 60 sekúnd a ja môžem nakŕmiť svoju dcérku bez obťažovanie letušky. Nemôžeme sa dočkať cestovania s yoomi!

Allie, mama Amelie

Anna a Harry


Harry bol dojčené dieťa, takže to bola ozajstná výzva nájsť fľašu, ktorú by akceptoval. Priateľka mi odporučila yoomi, a tak som jej dala šancu. Nebolo potrebné dlhé presviedčanie, Harry yoomi miluje! a to je už čo povedať o bábätku, ktoré odmieta fľašu a keď ju už vezme, mlieko musí mať správnu teplotu, inak ju vypľúva! Posledné kŕmenie z yoomi je o siedmej a nemáme s tým žiaden problém... zvyčajne zaspí s fľašou v ústach. Povedala by som, že yoomi nám zaspávanie značne uľahčila.

Anna, mama 8-mesačného Harryho

Becky and Jack

Becky a Jack


yoomi bola fantastická do hôr. Odporúčam každému, kto pôjde na dovolenku!

Becky, mama Jacka Jamesa – na dovolenke v Andorre

Becky a Rosabella


yoomi bola našim záchrancom. Bola som v strese, keď sme mali ísť na svadbu našich priateľov a Bella mala len niekoľko týždňov. Bol to môj prvý pokus z fľašou a yoomi zachránila situáciu! Odporúčam ju každej novej mamičke!

Becky, Rosabellina mama

Elizabeth a Tristan


Zbožňujem tú rozkošnú malú ovečku. Je roztomilá, jemná a nesmierne hebká. Táto milá ovečka je skvelá pre príjemné teplé maznanie pred spaním... Náš malý muž si svoju novú kamarátku ovečku berie do postele každú noc a objíma ju, pokým sa nedostane do krajiny snov.

Elizabeth, Tristanova mama

Ellie a Nathan


Nathan má 3 mesiace a my sme o výhodách yoomi vedeli už pred jeho narodením. Nedokázali sme však oceniť aká fantastická yoomi fľaša je a ako veľmi uľahčuje život, pokým sme ju sami nevyskúšali!!! Nathan je prevažne dojčený, ale rád sa naje aj z yoomi kedykoľvek počas dňa. Zvyčajne yoomi používame na posledné dve kŕmenia za deň a malý po nich veľmi dobre zaspáva. Výhody yoomi som si uvedomila oveľa väčšmi, keď som sa stretla s dievčatami z predpôrodných kurzov. Všetky sme už mali deti a keď som videla, ako sa ostatné mamičky namáhajú a snažia ohriať fľaše v horúcej vode na správnu teplotu, pričom všetko čo som musela urobiť ja bolo stlačiť gombík a Nathan dostal svoje mlieko ideálnej teploty! Netreba hovoriť, že už nie som jediná, kto v našej skupine používa yoomi!!!

Ellie, Nathanova mama

Fiona a Oscar


yoomi používame odkedy sa náš malý Oscar (takmer rok) narodil.

Na yoomi je úžasné to, že ju môžete skladovať v chladničke a mlieko ohreje vždy, keď potrebujete! žiadne mikrovlnky, vriaca voda, nervozita, iba jednoduché kŕmenie po stlačení gombíka.
Moje kombinované kŕmenie (dojčenie a fľaša) to neskutočne uľahčilo a znamenalo to vždy slobodne sa vybrať von bez obáv o ohriatie mlieka.

Vďaka Ti yoomi za taký skvelý vynález, ktorý myslí na mamičky! Rodičovstvo je dosť ťažké, takže aj malé veci robia veľké rozdiely!

Fiona, mama malého Oscara a jeho veľkej sestry Betsy

Gemma a Finlay


Čo viac dodať k yoomi fľaškám – praktické, jednoduché používanie, a dar Boží o druhej ráno, keď okamžite potrebuje fľašu teplého mlieka, za ktorou Vaše bábätko tak veľmi plače... jednoduché bezproblémové kŕmenie počas noci.

Už sa teším na nové väčšie fľaše.

Gemma, mama 8-týždňového Finlayho

Grant a Conrad


Conrad jedol prvýkrát z fľaše minulú noc a moja manželka, Natalie, z toho bola trochu smutná... nemal absolútne žiaden problém napapať sa z yoomi! Som si však istý, že Natalie ocení spánok navyše, keď teraz už môžem nočné kŕmenie vybaviť aj ja...

Grant, otecko 2-mesačného Conrada

Holli a Cora


Aj keď má moja dcérka len 7 týždňov, priala by som si mať yoomi od prvého dňa. Táto fľaša je nevyhnutnosť pre dojčiace mamičky!

Holli, mama 7-týždňovej Cory

Holly a Cora-Mae


Je skvelé, že naše malé dievčatko má yoomi. Ako dojčiaca matka som veľa ráz skúšala rozličné metódy ohrievania mlieka mimo domu, od nádoby s horúcou vodou po ohrievače napájané v aute. Kým prišla yoomi, výber bol zložitý a trvalo večnosť čo dieťa plakalo. Milujeme ako jednoducho a rýchlo yoomi funguje. Nevedeli sme si predstaviť nič lepšie, kým vyrobili nabíjačku na ohrievač! Dobiť ohrievač je hračka. Odvtedy používame yoomi aj doma. Umožnilo nám to mlieko ohriať rýchlo a nebáť sa pritom o prehriatie. Určite yoomi a nabíjačku na ohrievač vrelo odporúčam všetkým mamičkám a budúcim mamičkám.

Holly, mama malej Cory-Mae

Jo a Zara


Zara je nadšená... Starká Lesley jej z Veľkej Británie priniesla yoomi fľašku. Miluje ju a hrá sa s jej obalom po kúpaní!

Jo, Zarina mama, Nový Zéland

Juliette a bábätko ‘W’


Tie fľaše milujem. Sú praktické na výlety alebo na nočné kŕmenie. Nemôžem uveriť, že trvalo tak dlho, kým niekto prišiel s týmto nápadom!

Juliette, pestúnska mama bábätka ‘W’

Karen a Tyler


V momente, ako som dostala štartovací balíček, začala som ho používať. Škoda, že som ho nemala skôr, keď bol Tyler menší!

Fľaše yoomi sú úžasné. Používam ich neustále, ušetria množstvo času (zvykla som postaviť fľašu do horúcej vody), najmä keď sme vonku a v reštaurácii nemajú správne nádoby na ohriatie fliaš.

Ešte raz vďaka, nikdy v živote som nebola taká šťastná z výhry ako teraz!


Karen, mama 8-mesačného Tylera

Kate a Irah


yoomi je úžasná! Moje malé dievčatko sa z nej vždy skvelo naje. Rozhodne nás neraz zachránila pred nervozitou z čakania na mlieko!

Kate, mama malej Irah

Leyla a Evelyn Mae


Kŕmenie kombinujeme a Evelyn prišla yoomi na chuť. V podstate z nej vypije oveľa viac, než z iných fliaš. Ukázala som to mojej pôrodnej asistentke a podľa nej je to fantastická vec!

Leyla, mama 5-týždňovej Evelyn Mae

Lisa a Lucas


Skvelá fľaša, ktorá skracuje Váš čas o polovicu. Použitie je rýchle a jednoduché a funguje presne tak, ako sa píše na obale.

Vyskúšal ju aj môj manžel a je to preňho fantastická vec, keď pri kŕmení nie je žiaden zhon. Stačí len naplniť a hotovo.


Lisa, mama 3-mesačného Lucasa

Lou a Yvangeline-Coco


Úplnou náhodou som videla v programe “Dnes Ráno” najlepšie nákupy s Philipom a Holly. Ešte stále som ohromená touto geniálnou myšlienkou. Fantastické, o tom niet pochýb!

Lou Cooper, mama Mackenzie-Scotty (7 rokov), Valentiny-Luelly (2 roky) a Yvangeline-Coco (6 mesiacov)

Louise a Callum


Po väčšinu dní chodievame vonku. Či už na obed s inými mamičkami alebo na naše aktivity, yoomi je vždy úžasná... Akurát čakám na naše 250 ml fľaše, nemohli prísť v lepšom čase! Vrátiť sa späť a ohrievať fľaše v horúcej vode nie je také praktické ako stlačenie gombíka. Odporúčam yoomi ako nevyhnutnosť všetkým novým rodičom.

Luise, mama 3-mesačného Calluma

Lucy a Harry


S kŕmením z fľaše sme začali, keď mal Harry 6 mesiacov. Bála som sa, že to bude odmietať, keďže bol zvyknutý na dojčenie. Našťastie si na yoomi zvykol ihneď a ja som tak mohla úspešne kombinovať kŕmenie z fľaše a dojčenie. yoomi je užitočná najmä, keď sme vonku – ohrievač je veľmi praktický!

Lucy, mama 9-mesačného Harryho

Maisie


Odkedy používame yoomi fľašu a ohrievač, ja a moja žena sme ani nepomysleli na iný výrobok! Hoci si myslím, že moja dcérka je rozkošná, keď plače, nikto nerád vidí svoje bábätko plakať. 60 sekúnd na ohriatie mlieka je úžasné v porovnaní s obvyklými 4-5 minútami, čo je už ozaj veľa plaču! A ešte je tu ďalšia hlavná výhoda, keď ste niekde vonku a nemusíte prosiť o horúcu vodu v reštauráciách, iba nalejete mlieko do yoomi fľaše, stlačíte gombík a počkáte minútu.

Dan, otecko 5-týždňovej Maisie

Paula a Calum


Mala som to šťastie, že som vyhrala yoomi štartovací balíček v jednej Detskej šou v Glasgowe. Tieto samoohrievacie fľaše sú geniálne! Ich použitie je veľmi jednoduché a sú ideálne mimo domu, to znamená žiadne čakanie alebo plačúce dieťa, kým sa mlieko ohreje. Cumle sú navrhnuté tak, aby bábätkám pomáhali s kolikou a fľaše perfektne pasujú do sterilizátora, ktorý mám.

Určite kúpim yoomi fľaše pre niekoľko mojich tehotných priateliek. Sú ideálnym darčekom pre všetky mamičky.


Paula, mama 6-týždňového Caluma

Philippa a Holly


Jediné, čo ľutujem ohľadne yoomi fľaše je to, že som je neobjavila pri mojom prvom dieťati. Prechod od dojčenia ku kŕmeniu z fľaše môže byť zložité. Avšak dizajn týchto fliaš vyriešil mnoho bežných problémov, od jemného cumľa, ventilov na zníženie koliky, celkovej použiteľnosti fliaš až po unikátnu schopnosť ohriať mlieko na dokonalú teplotu s takou ľahkosťou.

Ušetrilo mi to kopu vzácneho času, počas tmavých chladných nocí. Rozhodne ju odporúčam každému rodičovi.

Philippa, mama 7-mesačnej Holly

Samantha a Avery


yoomi mi skutočne zjednodušila môj rušný život! Milujem moje yoomi fľašky a používam ich denne, pretože fungujú presne tak, ako sa o nich tvrdí. Tieto fľaše sú naozaj jedným z najlepších kúskov, ktoré môže mamička alebo otecko pridať do tašky na plienky!

Samantha, Averina mama

Samantha a Poppy


yoomi veľmi zjednodušilo ohrievanie môjho chladeného odsatého mlieka – to znamená, že si voľný čas nájdem jednoduchšie!

Samantha, Poppinina mama

Teddy a Betty


Môžem vôbec opísať peklo nedonoseného a hladného dieťaťa, ktoré sa chce hrať na naháňačku? A pridajte k tomu cisársky rez. Kŕmievala som každé z dvojčiat každú druhú hodinu počas 6 mesiacov, to je o 1 hodine, o 3 hodine a o 5 hodine každé ráno! Zničila som kanvicu, ohrievače aj svoje nervy. Kde vtedy bolo yoomi!

yoomi je ďalší stupeň starostlivosti o bábätká a mala by sa dostať ku každej matke dvojičiek. Je to ako mať prsia vo fľaši. yoomi mi ušetrila mnoho času, peňazí a zdravý rozum. Zaslúži si Nobelovú cenu za mier z viacerých aspektov.


Sophia, mama dvojičiek Teddyho a Betty, 2 roky

Tommy a Nevaeh


Používanie yoomi je pre mňa veľmi jednoduché a ušetrí mi problémy s ohrievaním mlieka na správnu teplotu, len stlačením gombíka. Veľmi to zjednodušuje manželkine výlety do telocvične!

Tommy, Nevaehov otec

Dvojičky Megan a Ava


yoomi sa stala našim záchrancom! Neskutočne nám uľahčila život, najmä v noci, keď už viac netreba čakať na zohriatie vody v kanvici. Stlačenie gombíka a kŕmenie do minúty bol ako dar z nebies, najmä pri dvoch hladných bábätkách. Jedna z dvojičiek, Ava, zvykla jesť vyše hodiny, ale s yoomi to trvá len nejakých 20 minút. Možno preto, že dostávajú mlieko konštantnej teploty, zatiaľ čo predchádzajúce mlieko rýchlo vychladlo.

Môj manžel Rob je taktiež omnoho šťastnejší, pretože všetci chodíme spať rýchlejšie a pokojnejšie odkedy sme začali používať yoomi... v podstate dievčatá spia oveľa dlhšie. Je to neuveriteľný rozdiel, kiež by sme mali yoomi od začiatku.


Sarah a Rob, rodičia 4-mesačných Megan a Avy

Valerie a Alexander


yoomi nám zachránila život! Dojčila som môjho syna do jeho dvoch mesiacov, kedy som musela späť do práce. Keď som mu dávala obyčajnú fľašku, vypil iba polovicu a prestal hneď ako mlieko začalo chladnúť! Taká škoda! Odsávanie nie je jednoduché a všetko to mlieko vyšlo navnivoč. Teraz, keď máme yoomi, vypije všetko do poslednej kvapky! Používanie je ľahké aj pre môjho manžela!!

Valerie, Alexandrova mama

Wendy a Sophie


O yoomi sme sa dozvedeli z detskej šou a teraz ju odporúčame všetkým naším priateľom! Doma máme dve fľaše. Jednu používame, keď sa vonku hráme a druhú na urýchlenie nočného kŕmenia. Každá sekunda je vzácna o tretej ráno!

Wendy, mama 2-mesačnej Sophie