ako používať yoomi?

 • nabite ohrievač
 • stlačte tlačidlo
 • počkajte 60 sekúnd: a môžete používať!

Nabíjanie ohrievača je veľmi jednoduché. Buď si váš ohrievač nabijete v yoomi nabíjačke (obale) za cca 2 minúty v mikrovlnnej rúre (750 – 1000 W) s použitím metódy “zohrej – potras, zohrej – potras”, alebo ho dáte do hrnca s vodou a povaríte 25 minút alebo do parného sterilizátora. Po nabití zostane ohrievač nabitý až dovtedy, kým ho nepoužijete.

Čas na kŕmenie? Jednoducho naplňte fľašku odsatým materským mliekom alebo predpripraveným dojčenským mliekom. Poskladajte fľašku, stlačte oranžové tlačidlo, počkajte 60 sekúnd a nakŕmte dieťa.

yoomi je výborný spôsob ako zohriať mlieko pre bábätko, či už cestujete alebo kŕmite dieťa v noci. Naviac fľaša yoomi kombinuje štýl, pohodlie a spokojnosť a je úžasná sama o sebe.

Pred použitím yoomi si prosím preštudujte náš návod na používanie, ktorý si môžte aj stiahnuť z našej stránky:

Najnovší návod na používanie:

Ak sa chcete dozvedieť viac o yoomi, pozrite si najčastejšie kladené otázky:

zoznámte sa s mamičkou Jen

Jen je mamou dvoch chlapcov, Eddieho, 2 roky, a Bena, 3 mesiace. V nasledujúcich videách Jen vysvetľuje prečo používa yoomi na kŕmenie Bena a ukáže nám krok za krokom ako ohriať s yoomi mlieko pre bábätko.

Nezabúdajte, že yoomi je výborné na ohrievanie odsatého materského mlieka alebo predpripraveného dojčenského mlieka.

 • introducing_jen prečo Jen používa yoomi

 • warming_yoomi ohrievanie s yoomi

ako pracovať s nabíjačkou

Šikovní ľudia v yoomi vyvinuli yoomi nabíjačku pre ešte jednoduchšie nabíjanie ohrievača. Dobite si ho už za dve minúty podľa nasledovných krokov:

 • pod použitie yoomi nabíjačky

kedykoľvek, kdekoľvek, na ktoromkoľvek mieste...

Víťaz štyroch Zlatých cien vo Veľkej Británii “Milovaný rodičmi” (Najlepší výrobok v kategórii Kŕmenie z fľaše (dvakrát!), Najlepší inovačný výrobok na kŕmenie, a Najlepší cestovný vynález) a vybraný ako jeden z finalistov pre ocenenie “Batoľa na cestách”, yoomi je možné použiť kedykoľvek, kdekoľvek, a na ktoromkoľvek mieste a je to najpraktickejšie riešenie pre kŕmenie počas cestovania.

Kliknite na fotografiu a dozviete sa ako čo najlepšie využiť vaše yoomi.

night1

uprostred noci

Čerstvá mamička Amanda nabíja ohrievače, zatiaľ čo sa Isabella kúpe. Všetky ohrievače vloží do hrnca s vriacou vodou a nastaví si hodinky, aby vedela, kedy sú pripravené. Predtým ako ide Amanda spať, pripraví kŕmenie tak ako zvyčajne. Naleje ho do yoomi fľašky s ohrievačom a dá do chladničky. Keď sa Isabella s plačom zobudí o tretej ráno, Amanda len stlačí tlačidlo a môže Isabellu utíšiť už za menej ako minútu, bez toho, aby mala starosti s prehriatím mlieka.

small_lunch

obed vonku s kamarátkami

Predtým ako si kúpila yoomi, Kelly nechodievala von s kamarátkami tak často, ako by si priala. Kŕmiť z prsníka na verejnosti je pre ňu nepríjemné a vždy sa bála, že jej čašníci nedajú horúcu vodu na ohriatie Olllyho fľašky alebo že v mikrovlnke mlieko prehrejú. Teraz keď má yoomi, Kelly môže ísť von s tým, že Ollymu môže dať mlieko rýchlo, ľahko a v ideálnej teplote. Je jedno kde sú a čo robia, s krátkou prípravou doma (nabiť ohrievač a dať mlieko do fľašky), Kelly a Olly majú možnosť byť celý deň vonku.

small_car

v aute, vo vlaku alebo lietadle

Emma je čerstvou mamičkou malého Harryho, ktorý má dva mesiace. Emmin brat Stuart býva od nich štyri hodiny cesty. Kým Stuart nedal svojmu synovcovi yoomi ako vianočný darček, Emma sa strachovala ako nakŕmi Harryho počas cesty. Teraz, ak Harry začne plakať, že je hladný – Emma ho môže nakŕmiť po stlačení tlačidla, len za 60 sekúnd, dokonca aj keď sú v zápche na diaľnici! Odvtedy si Emma kúpila ďalšiu yoomi fľašku a ohrievač, aby mohla mať po ruke dosť mlieka na dve kŕmenia pre prípad, že sa zaseknú v zápche. Keď idú navštíviť strýka Stuarta, Emma len nabije ohrievače v hrnci s horúcou vodou (s časovačom nastaveným na 25 minút) a sú pripravení na cestu späť.

small_grandparents

u starých rodičov

Clairina mama sa stará o dvojičky Maxa a Dylana dva dni v týždni. Claire večer nabije ohrievače, takže ráno sú pripravené (má dva ohrievače pre každého z chlapcov a odporúča ich všetkým svojim kamarátkam – mamičkám). Chlapcov pošle k babičke s mliekom na štyri kŕmenia nachystaným v yoomi fľaštičkách, takže všetko, čo babka musí urobiť je stlačiť tlačidlo keď sú chlapci hladní. So štyrmi pripravenými kŕmeniami sú babka, dedko a chlapci pripravení ísť spolu von bez toho, aby sa strachovali, že sa musia vrátiť domov na obed. Rýchly a jednoduchý – yoomi je ideálny pre kŕmenie dvojičiek kedykoľvek!

ako používať – poradie

 • how to use - step 1 Silno stlačte oranžové tlačidlo nachádzajúce sa na objímke.
 • how to use - step 2 Počkajte 30 sekúnd. Keď tlačidlo zmodrie, nasaďte viečko.
 • how to use - step 3 Obráťte fľašu na 30 sekúnd hore dnom, aby sa cumeľ naplnil mliekom.
 • how to use - step 4 Nakŕmte dieťa. Cumeľ musí byť počas kŕmenia stále plný.

Ohrievač sa musí nabiť a ochladiť pred každým použitím. Môžete si nabiť a nechať ochladiť niekoľko ohrievačov naraz – takto budú vždy pripravené na použitie kedykoľvek ich budete potrebovať.

ako yoomi zložiť – poradie

 • how to assemble - step 1 Nasaďte objímku na cumeľ. Malé cvaknutie oznámi, že časti sú spojené.
 • how to assemble - step 2 Uchyťte ohrievač pomocou zloženej objímky s cumľom.
 • how to assemble - step 3 Nasaďte zložený cumeľ s objímkou a ohrievačom na fľašu a potom nasaďte viečko.

čistenie – poradie

 • how to clean - step 1 Rozložte fľašu na jednotlivé časti.
 • how to clean - step 2 Ak ste používali ohrievač, vyberte ho stlačením vrchnej časti cumľa.
 • how to clean - step 3 Dôkladne umyte všetky časti vodou s čistiacim prostriedkom.
 • how to clean - step 4 Opláchnite všetky časti čistou vodou.

sterilizácia a dobitie

How To Use Index
 • Predtým, než nakŕmite svoje bábätko, musíte váš yoomi ohrievač sterilizovať a nabiť.
 • Mikrovlnná rúra: ohrievač si môžete nabiť v mikrovlnke už za 2 minúty. Vždy, keď na dobitie použijete mikrovlnnú rúru, zabezpečte ohrievač s nabíjačkou a dodržujte časy uvedené v návodoch... nikdy ich neprekračujte! Pamätajte si, ohriať, potriasť... ohriať, potriasť!
 • Nabitie ohrievačov s nabíjačkou ich nesterilizuje. Nabité ohrievače si môžete sterilizovať v elektrickom parnom sterilizátore v štandardnom režime vo vriacej vode za 25 minút, alebo v zariadení na báze sterilizácie studenou vodou.
 • Vyváranie: týmto spôsobom si môžete nabiť niekoľko ohrievačov naraz. Položte ich na stranu na 25 minút do hrnca s vriacou vodou. Voda musí stále vrieť. Pred použitím ich nechajte vychladnúť.
 • Elektrický parný sterilizátor: ohrievače si môžete dobiť v elektrickom parnom sterilizátore ak ich tam necháte 25 minút bez prerušenia. Len použite štvornásobnú dávku odporúčanej vody. Ak napríklad výrobca uvádza 40 ml, Vy dajte 160 ml vody. Je vhodné, aby ste si pred použitím prečítali príručku od výrobcu vášho sterilizátora.
 • yoomi ohrievače potrebujú trochu času na vychladnutie – 75 minút pri izbovej teplote, alebo 20 minút v studenej vode. Ak tlačidlo stlačíte príliš skoro, môžete si ohrievač zničiť.
 • Fľaša a cumeľ je možné sterilizovať bežnými spôsobmi sterilizácie.

ďalšie videá od mamičky Jen

Jen je mama dvoch chlapcov, Eddieho - 2 roky a Bena - 3 mesiace. V nasledujúcom rýchlom poradcovi nám Jen ukáže, ako nabiť, zložiť a ohriať mlieko s yoomi.

 • introducing_jen prečo Jen používa yoomi

 • charge_sterilise ako nabiť yoomi

 • assemble ako zložiť yoomi

 • warming_yoomi ohrievanie s yoomi

zoznámte sa yoomi nabíjačkou

yoomi nabíjačka predstavuje pôsobivé nabíjanie do 2 minút použitím mikrovlnnej technológie.

 • pod použitie yoomi nabíjačky

 • tips naše tipy na nabíjanie

poradkyňa pre dojčenie, Clare Byam-Cook

V nasledujúcich videách vám bývala pôrodná asistentka Clare Byam-Cook ukáže krok za krokom ako používať yoomi čo najefektívnejšie. Pozývame vás pozrieť si videá a učiť sa spolu s Joannou, čerstvou mamičkou jednomesačnej Lydie, ktorá dostala yoomi ako dar od starej mamy.

 • how_to_one_th použitie yoomi prvý krát

 • how_to_two_th používanie yoomi čo najefektívnejšie